Před pauzou stihli dorostenci jen jeden turnaj. Za to ale poměrně úspěšný, Jirkov dokázali porazit desetigólovým rozdílem, Louny osmigólovým. Kdo ovšem jsou největší tahouni týmu z těchto dvou utkání?

Dvě výhry zatím Lovosicím stačily v tabulce na druhé místo. Před sebou mají jen mostecké Vipers, kteří mají na svém kontě rovněž dvě vítězství. Lovosičtí se nejprve ve Strupčících utkali s lounskou Lokomotivou. Soupeř se sice dostal do vedení 4:0, pak ale začal skoro až neuvěřitelný obrat ze strany Lovosic, ti totiž dokázali otočit vývoj utkání ve svůj prospěch hned dvanácti přesnými trefami do lounské svatyně.

Do druhého zápasu lovosičtí dorostenci vstoupili o poznání lépe, byli to oni, kteří dokázali otevřít skóre. Sice se Jirkovu povedlo vyrovnat na 1:1, žádnou další branku již ale nepřidal. Naopak černožlutí jich přidali dalších deset a dokráčeli tak k pohodlnému vítězství 11:1.

Tabulku bodování našeho dorostu vede s náskokem Jan Vokál. Ten má na svém kontě deset bodů, rozdělených mezi šest tref a čtyři asistence. To mu zároveň otevřelo i pozici nejlepšího střelce, byť v této tabulce mu šlape na paty s pěti góly Marek Kadlec. Nejlepším nahrávačem je ale Vojtěch Smrž. Na gólech se podílel pěti přesnými asistencemi, další dvě branky sám vsítil.

Jediným gólmanem, který hájil lovosickou svatyni v zápasech dorostu, je doposud Adam Žák. Ten za svá záda pustil jen pět míčků. V dorostu je také jen jeden hráč, který byl vyloučen. Tím je Matyáš Bartyzal, který si odseděl dvě minuty v zápase proti Lounům.

Víc toho dorostenci bohužel nemohli stihnout. Další zápasy se ale již patrně blíží, na programu by je družina trenéra Vladimíra Ciknera měla mít 19. prosince a doufejme, že tyto se již skutečně odehrají. Byť zřejmě budou muset být bez přítomnosti diváků.