K dalšímu košovému kolu se dorostenci vydali do Karlových Varů. Hned na úvod na ně čekal souboj proti starým známým z Bohemians, kteří tentokrát zvítězili těsně 2:1. Lovosickým se tak zadařilo až v druhém utkání, kdy si vůbec poprvé v tomto ročníku poradili s karlovarským Hurricanem. Do druhé části tohoto kola tak budou vstupovat se třemi body.

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 – ASK Lovosice LFP 2:1

Branky a nahrávky: 5. Čáp (Bulvas), 26. Hanzal (Čáp) – 24. Hrdlička (Roneš). Rozhodčí: Klán, Bartoš. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Střely na branku: 31:21. Po třetinách: 1:0, 1:1, 0:0.

Sestava Bohemians: Novák – Fanta, Křen, Blažek, Nedavaška, Sadílek, Vincenz, Gavenda, Diviš, Bugala (C), Hanzal, Kopejtko, Bulvas, Nový, Koucký, Kabourek, Kalaš, Čáp. Trenér: Antonín Palatínus.

Sestava Lovosic: Dvořák R. – Roneš, Galia, Kunst, Svojše – Hrdlička, Vokál (C), Fousek – Racek, Tritthart, Černý – Michalička, Wypasek, Daňo. Trenér: Jan Hrdlička.

ASK Lovosice LFP – FB Hurrican Karlovy Vary 4:0

Branky a nahrávky: 7. Fousek (Hrdlička), 25. Racek (Fousek), 33. Wypasek (Hrdlička), 38. Fousek (Vokál). Rozhodčí: Berka, Lejba. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. Střely na branku: 15:20. Po třetinách: 1:0, 1:0, 2:0.

Sestava Lovosic: Dvořák R. – Roneš, Galia, Kunst, Svojše – Hrdlička (C), Vokál, Fousek – Racek, Tritthart, Černý – Michalička, Wypasek, Daňo. Trenér: Jan Hrdlička.

Sestava Karlových Varů: Matějka – Kakrda, Frýzl, Baloušek, Držík, Pacourek, Ďurian, Říha – Pokorný, Němec, Stockner, Jindra, Štercl, Šlechta, Holeček, Owczarzy, Voják (C), Krechňák. Trenér: Filip Moravec.