Domácí turnaj tentokrát čekal na lovosický dorostenecký B tým. Ten se v Chemiku střetl s žateckými Jazzmany a lounskou Lokomotivou. Nad Žatcem dokázal zvítězit, a to díky trefě Kryštofa Tyla, kterou vsítil hned 35 vteřin po vyrovnávacím gólu Jazzmanů. Na lídra tabulky z Loun pak byli Lovosičtí krátcí a tedy odcházeli s prohrou 1:8.

FbC Jazzmani Žatec – ASK Lovosice LFP „B“ 1:2

Branky a nahrávky: 23. Škvaro (Wágner) – 12. Kunst (Marvánek), 24. Tyl (Rúža). Rozhodčí: Lukeš, Novák. Vyloučení: 4:1. Využití: 1:0. Střely na branku: 12:32. Po třetinách: 0:1, 1:1, 0:0.

Sestava Žatce: Cilc – Pernet, Lukeš, Botek, Novák – Škvaro, Vejvoda, Vojtěch, Kyloušek, Hrnčiřík, Wágner.

Sestava Lovosic B: Zámečník – Beran, Dvořák, Wypasek, Tyl, Kunst, Verner, Fadler, Marvánek, Durek, Rúža, Nývlt, Pfeifer.

ASK Lovosice LFP „B“ – TJ Lokomotiva Louny 1:8

Branky a nahrávky: 16. Fadler – 1. Hauf (Tuháček), 4. Tuháček (Racek), 12. Hauf (Parkman), 19. Tuháček (Hauf), 26. Fraško (Samuel), 26. Parkman (Zelený), 30. Hauf (Parkman), 41. Zelený (Parkman). Rozhodčí: Lukeš, Novák. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:1. Střely na branku: 21:40. Po třetinách: 0:3, 1:4, 0:1.

Sestava Loun: Nipauer – Hauf, Málek, Racek – Parkman, Tuháček, Zíval, Zelený, Beneš, Fraško, Samuel, Krupička.