Dorost B se v oslabené sestavě vydal na dvojzápas do mosteckých Velebudic, kde na ně čekal střet s rezervou domácích Vipers a Jirkovem. Snaha Lovosic byla znatelná, v obou kláních vsítily po čtyřech brankách. Trochu větší počet jich ovšem inkasovaly a proto tentokrát odjely domů bez bodového zisku.

ASK Lovosice LFP „B“ – FBC Vipers Most B 4:7

Branky a nahrávky: 1. Beran (Tyl), 43. Vandrovec (TS), 43. Fadler, 44. Nývlt (Beran) – 5. Halaj (Varšáni), 7. Matura (Varšáni), 10. Halaj (Vysoudil), 16. Varšáni (Matura), 27. Varšáni (Matura), 35. Braum (Varšáni), 39. Sklenář (Braum). Rozhodčí: Pekárek, Čermák. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Střely na branku: 19:26. Diváků: 15. Po třetinách: 1:3, 0:2, 3:2.

Sestava Lovosic B: Zámečník – Dvořák V., Beran, Dvořák D., Tyl, Kunst, Verner, Fadler, Vandrovec, Nývlt.

Sestava Mostu B: Semsch – Kalita, Vysoudil, Valvoda, Srbek, Vondra, Sklenář, Halaj, Varšáni, Holeček, Sekerák, Roud, Braum, Matura.

Florbal Jirkov – ASK Lovosice LFP „B“ 10:4

Branky a nahrávky: 4. Füleky (Blaško), 12. Jánský (Straka), 16. Kříž (Zálešák), 22. Kříž (Zálešák), 27. Füleky (Šulc), 29. Zálešák (Straka), 30. Matějka, 40. Zálešák (Straka), 45. Šulc (Matějka), 45. Zálešák (Straka) – 4. Fadler (Vandrovec), 8. Fadler (Tyl), 10. Kunst (Vandrovec), 45. Tyl (Beran). Rozhodčí: Čermák, Svobodová. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. Střely na branku: 25:21. Diváků: 15. Po třetinách: 2:3, 5:0, 3:1.

Sestava Jirkova: Smýkal (40. Kaisr) – Novák, Laušman, Jánský, Füleky, Beluš, Matějka, Šišovský, Tomašík, Blaško, Brzokoupil, Kříž, Zálešák, Straka, Šulc.