K dalšímu turnaji vyjeli junioři Lovosic do Chomutova. Zde poměřili síly s lounskou Lokomotivou a kadaňskými Katy. V obou případech padlo v zápasech osm gólů, jen proti Lounům se štěstí přiklonilo na lovosickou stranu. V zápasu s Kadaní pak stálo přesně mezi oběma soupeři. Proto si Lovosičtí odvážejí domů jedno vítězství a jednu remízu.

TJ Lokomotiva Louny – ASK Lovosice LFP 3:5

Branky a nahrávky: 16. Krupička (Hauf), 26. Krupička (Lukács), 32. Fraško – 4. Jan Vokál (Pošík), 10. Pošík (Jan Vokál), 16. L. Roneš (Pošík), 23. Jan Vokál (Jakub Vokál), 32. Pošík. Rozhodčí: Kubát, Kešner. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:1. Střely: 25:35. Po třetinách: 0:2, 2:2, 1:1.

Sestava Loun: Nipauer – Hauf, Málek, Mašek, Ženíšek – Hotový, Fraško, Lukács, Derfler, Pleva, Krupička.

Sestava Lovosic: Žák – Dvořák, T. Roneš, L. Roneš, A. Pfeifer, Jakub Vokál, Jan Vokál, Marvánek, Pošík, Durek, Vandrovec, D. Pfeifer, Pizúr.

ASK Lovosice LFP – FBC DDM Kati Kadaň 4:4

Branky a nahrávky: 24. Jakub Vokál (Jan Vokál), 38. Jan Vokál (Jakub Vokál), 38. Jan Vokál (Pošík), 40. Pošík (L. Roneš) – 1. Švec (Blahník), 18. Blahník (Šole), 20. Nápravník (Jerie), 33. Tattermusch (Blahník). Rozhodčí: Kubát, Kešner. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:1. Střely: 21:25. Po třetinách: 0:1, 1:2, 3:1.

Sestava Lovosic: Špiřík – Dvořák, T. Roneš, L. Roneš, A. Pfeifer, Jakub Vokál, Jan Vokál, Marvánek, Pošík, Durek, Vandrovec, D. Pfeifer, Pizúr.

Sestava Kadaně: Šimko – Jerie, Janský, Koukl – Lukavec, Švec, Chodura, Tattermusch, Šole, Synek, Nápravník, Blahník.