Na první únorový den se sešli nejmenší florbalisté Lovosic, Libochovic a pro tentokrát domácích Litoměřic v rámci tradičního turnaje 3L. Celý turnaj za obrovské podpory fanoušků z řad rodičů a dalších příbuzných proběhl bez zádrhelů a florbalové naděje si mohly plně užívat zápasů.

I přes velkou marodku všech týmů se podařilo všechny zápasy zdárně odehrát. A jaké byly výsledky?

Na čtvrtém místě se umístil tým Litoměřice LFP modří. Souboj mezi druhým a třetím místem nakonec vyšel lépe pro Litoměřice LFP žlutí, i když o pouhý jeden bod před třetími Libochovicemi. V mladší kategorii ovládli turnaj lovosičtí hráči, kteří za celý turnaj neztratili ani jeden bod a dominovali i v nájezdových soutěžích.

Ve starší kategorii byl boj příčky o poznání těsnější. Na čtvrtém místě se nakonec umístil tým Litoměřice LFP modří těsně za Libochovicemi, které vyhrály vzájemný zápas, a tak se mohly radovat z bronzového místa. S pěti body na kontě a suverénním vítězstvím v nájezdové soutěži obsadil tým Litoměřice LFP žlutí druhou pozici. A stejně jako v mladší kategorii se stal absolutním vítězem tým Lovosic, který nastřílel svému soupeři 25 branek!

Všem hráčům, organizátorům, rozhodčím, trenérům, ale i fanouškům a divákům děkujeme za pomoc při uskutečnění celého turnaje a těšíme se na turnaji příštím.